UWAGA

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy zapewnić Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować negatywne skutki związane z wystąpieniem pandemii coronawirusa.
Ze względu na dobro pracowników wprowadziliśmy zalecane procedury bezpieczeństwa oraz monitorujemy sytuację, aby na bieżąco się do niej dostosowywać. Na obecnym etapie sytuacja nie ma wpływu na naszą produkcję.
Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. funkcjonuje normalnie i gwarantuje ciągłość produkcji oraz dostaw.
Mamy pełną świadomość, że nasze produkty wpływają na niezawodność i dyspozycyjność urządzeń wytwórczych pracujących w strategicznych sektorach gospodarki.
Jako polski producent nowoczesnych siłowników elektrycznych, niekorzystający z kooperacji zagranicznej, nie przewidujemy opóźnień w realizacji zamówień.
W przypadku jakichkolwiek trudności z analogicznymi produktami firm zagranicznych podejmujemy się doboru i wyprodukowania odpowiednich zamienników. Proces ten jest ułatwiony dzięki obowiązywaniu zharmonizowanych norm europejskich i korzystaniu przez producentów z tych samych standardów.
Wpisujemy się w strategię wzajemnej pomocy polskich przedsiębiorstw.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

DLACZEGO MY:

Jesteśmy uznaną marką na rynku. Od 2004 roku projektujemy i produkujemy siłowniki, posiadamy profesjonalną kadrę z doświadczeniem obiektowym.

Projekt POIR.03.04.00-02-0174/20-00. Cel- dotacja na kapitał obrotowy w przedsiębiorstwie ZPUA Sp. z o.o.
Zapewnienie płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w czasie epidemii COVID-19.
Całkowita wartość projektu- 128.502,39
Wkład Unii Europejskiej-  128.502,39